Artykuł pochodzi ze strony www.info-kuchnia.pl. Oryginał znajdziesz pod adresem:
http://www.info-kuchnia.pl/artykul,id_m-100438,t-pieczenie_wspomagane_mikrofalami.html
Informacja prasowa / Data: 2015-04-16

Pieczenie wspomagane mikrofalami

Informacja prasowa

Kuchenka mikrofalowa i tradycyjny piekarnik – każde z tych urządzeń ma swoje zalety, ale z uwagi na ograniczenia przestrzenne czasami trzeba zdecydować się na jedno z nich. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom spod znaku Siemens nie musimy już rozstrzygać tego dylematu – teraz wszystkie zalety mikrofali i piekarnika łączy jedno urządzenie!

Fot. Siemens

Piekarnik i mikrofalówka w jednym urządzeniu

Piekarnik kompaktowy Siemens HB86P575 to kolejny przykład wyjątkowego nowatorstwa technologii Siemens - urządzenie bowiem odznacza się wszystkimi cechami tradycyjnego piekarnika wraz z korzyściami wynikającymi z zastosowania mikrofal.

Upieczemy w nim praktycznie wszystko, a do tego wyjątkowo szybko, gdyż działanie mikrofal można łączyć z innymi rodzajami grzania. W razie potrzeby mamy również do dyspozycji tryb pracy tradycyjnej mikrofalówki. To do nas należy wybór z funkcji którego urządzenia chcemy skorzystać.

Fot. Siemens

Funkcja samoczyszczenia

Entuzjastów wolnego czasu z pewnością przekona również automatyczny system czyszczenia activeClean®. Dzięki niemu piekarnik wyręcza nas nie tylko w gotowaniu, ale również w czyszczenia jego wnętrza. Zaoszczędzony czas możemy wtedy spędzić na przykład na miłej kolacji.

Oszczędność czasu i energii

W tym na pozór niewielkim urządzeniu przygotujemy naprawdę duże porcje (wnętrze ma pojemność aż 42 l), zwłaszcza gdy wykorzystamy kilka poziomów. W zależności od sposobu użycia oszczędzamy do 80% czasu i 50% energii, co stanowi niebagatelny argument przy doborze urządzeń kuchennych. A co równie istotne – w przypadku niewielkiej kuchni oszczędzamy cenną przestrzeń.

Piekarnik kompaktowy z mikrofalą, model HB86P575

  • programy automatyczne cookControl 70
  • panel sterujący lightControl z wyświetlaczem TFT
  • automatyczny system czyszczenia pyrolitycznego activeClean®
  • Termoobieg 3D Plus
     

Źródło: www.siemens-home.pl